EMA 22 SSI
EMA 22 A
Info
EMA 22 (ø 22 mm) is een geminiaturiseerde absolute encoder met magnetische technologie, waarvoor het kan worden gebruikt in bijzonder zware omgevingen zoals, bijvoorbeeld, in de elektromotoren maritieme industrie, ijzer- en staalindustrie, textielmachines, hout, papier, machines voor het bewerken van glas, marmer en, meer in het algemeen, automatiserings- en procesbesturingsvelden. Naast het compacte formaat, wordt deze serie gekenmerkt door de afwezigheid van fysiek contact tussen de encoder en de motoras, waardoor een hoge werksnelheid (tot 10.000 ppr) mogelijk is.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 22 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit |
| Uitgangsfrequentie (max) | 100 kHz … 1 MHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -40° … +125° |
| Beschermingsklasse | IP67 |
EMA 36
EMA 36 B - massieve as
Info
Singleturn absolute EMA 36 (ø 36 mm) encoderserie, ontwikkeld met contactloze magnetische technologie. Het heeft een stevige constructie en het is een zeer compact en aanpasbaar product, eenvoudig in te stellen (code reset). Verschillende flenzen (zowel voor massieve als holle as) maken verschillende mechanische bevestigingen mogelijk.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 36 mm |
| As diameter (max) | 6 mm |
| Resolutie (max) | 15 bit |
| Uitgangsfrequentie (max) | 100 kHz … 1 MHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -30° … +100° |
| Beschermingsklasse | IP 67 / IP 65 |
| Lineariteit | ± 0,35° max |
EMA 36 holle as
EMA 36 F / G
Info
Singleturn absolute EMA 36 (ø 36 mm) encoderserie, ontwikkeld met contactloze magnetische technologie. Het heeft een stevige constructie en het is een zeer compact en aanpasbaar product, eenvoudig in te stellen (code reset). Verschillende flenzen (zowel voor massieve als holle as) maken verschillende mechanische bevestigingen mogelijk.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 36 mm |
| As diameter (max) | 6 mm |
| Resolutie (max) | 15 bit |
| Uitgangsfrequentie (max) | 100 kHz … 1 MHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -30° … +100° |
| Beschermingsklasse | IP 67 / IP 65 |
| Lineariteit | ± 0,35° max |
EMA 50
EMA 50 A / B / BY
Info
Magnetische singleturn absolute EMA 50 (ø 50 mm) encoderserie voor massieve asmontagesystemen. Verschillende mechanische flenzen (ook geanodiseerd), SSI en parallelle uitgangen en voeding tot 30 V DC zijn beschikbaar voor dit model.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 50 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit |
| Uitgangsfrequentie (max) | 25 kHz (par.) / 100 kHz … 1 MHz (SSI) |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -25° … +85° |
| Beschermingsklasse | IP 67 |
EMA 50 Holle as
EMA 50 F / G
Info
Magnetische singleturn absolute EMA 50 (ø 50 mm) encoderserie. Blinde holle as tot 15 mm met verschillende flenzen (ook geanodiseerd). Voeding tot 30 Vdc en SSI en bit-parallelle interfaces zijn beschikbaar voor dit model.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 50 mm |
| As diameter (max) | 15 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit |
| Uitgangsfrequentie (max) | 25 kHz (par.) / 100 kHz … 1 MHz (SSI) |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -25° … +85° |
| Beschermingsklasse | IP 67 |
EML 50
EML 50 A / B / BY - Massieve as
Info
Absolute singleturn EML 50 (ø 50 mm) encoderserie voor massieve as. Deze lijn biedt alle voordelen van de magnetische technologie en heeft een zeer snel en eenvoudig montagesysteem dat het geschikt maakt voor zware toepassingen zoals machines voor marmer- en glasbewerking, scheepvaart en andere industriële gebieden. Analoge lineaire spanning (0 ÷ 5 V / 0 ÷ 10 V) of stroom (0 ÷ 20 mA / 4 ÷ 20 mA)
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 50 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 12 bit |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -25° … +85° |
| Beschermingsklasse | IP 67 |
| Lineariteit | <1% |
EML 50 holle as
EML 50 F / G
Info
Absolute singleturn EML 50 (ø 50 mm) encoderserie voor blinde holle as. Deze lijn biedt alle voordelen van de magnetische technologie en heeft een zeer snel en eenvoudig montagesysteem dat het geschikt maakt voor zware toepassingen zoals machines voor marmer- en glasbewerking, scheepvaart en andere industriële gebieden. Analoge lineaire spanning (0 ÷ 5 V / 0 ÷ 10 V) of stroomuitgang (0 ÷ 20 mA / 4 ÷ 20 mA).
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 50 mm |
| As diameter (max) | 15 mm |
| Resolutie (max) | 12 bit |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -25° … +85° |
| Beschermingsklasse | IP 67 |
| Lineariteit | <1% |
EMA 55
EMA 55 A / AY
Info
EMA 55 (ø 55 mm) is een contactloze magnetische absolute encoderserie met hoge werksnelheid (10.000 rpm), gebruikt in zware omgevingen zoals de elektromotoren scheepvaartindustrie, ijzer- en staalindustrie, textielmachines, hout, papier, glas, marmerbewerkingsmachines en, meer in het algemeen, automatiserings- en procesbesturingsvelden. Analoge en SSI-ouputs zijn beschikbaar, evenals geanodiseerd aluminium materiaal
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 55 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit |
| Uitgangsfrequencie | 100 kHz … 1 MHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -25° … +85° |
| Beschermingsklasse | IP 67 |
AA 58
AA 58 F CANOPEN
Info
Magnetische multiturn absolute AA 58 (ø 58 mm) encoderserie. AA 58 is een hoge resolutie, stevige, compacte en veelzijdige oplossing, eenvoudig in te stellen dankzij CANopen-interface.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 58 mm |
| As diameter (max) | 15 mm |
| Resolutie (max) | 16 bit |
| Uitgangsfrequencie | 10 kBaud … 1 Mbaud |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -40° … +85° |
| Beschermingsklasse | IP 67 / IP 65 |
| Lineariteit | ± 0,35° |