AAM 38
AAM 38 F BiSS
Info
De AAM 38-serie is een geminiaturiseerde optische multiturn absolute encoder voor hoogwaardige toepassingen. Dankzij de BiSS-C-interface en de hoge resolutie kan het worden gebruikt in robotica, motorfeedback en CNC-machines.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 38 mm |
| As diameter (max) | 8 mm |
| Resolutie (max) | 23 bit ST / 16 bit MT |
| Uitgangsfrequencie | 80 kHz … 10 MHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +105° |
| Beschermingsklasse | IP 50 |
EAM 58 - 63
EAM 58 - 63 A / B / C / D / E - Massieve as
Info
Massieve as EAM 58 – 63 (ø 58-63 mm) reeks optische multiturn absolute encoders, met parallelle of SSI-elektronica. Deze serie is ontworpen voor toepassingen die een uitstekende nauwkeurigheid vereisen, zelfs bij uitgebreide lineaire verplaatsingen, evenals mechanische en elektronische functies die zorgen voor geweldige prestaties, ook in de moeilijkste omgevingen.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit ST / 14 bit MT |
| Uitgangsfrequencie | 25 kHz (par.) / 100 kHz … 1 MHz (SSI) |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | 0° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
EAM 58 - 63 Holle as
EAM 58 F - EAM 63 F / G - Holle as
Info
Blinde holle as EAM 58 – 63 (ø 58-63 mm) reeks optische multiturn absolute encoders, met parallelle of SSI-elektronica. Deze serie is ontworpen voor industrieën die een uitstekende nauwkeurigheid vereisen bij uitgebreide lineaire verplaatsingen; het heeft een kabelconnectoruitgang en beschermingsklasse tot IP 66, grijze en binaire code-uitvoer met verschillende elektronica zijn beschikbaar voor een breed gebruik in alle industriële sectoren.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63 mm |
| As diameter (max) | 15 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit ST / 14 bit MT |
| Uitgangsfrequencie | 25 kHz (par.) / 100 kHz … 1 MHz (SSI) |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | 0° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 54 |
EAM 90 - 115
EAM 90 - 115 A - Massieve as
Info
Massieve as EAM 90 – 115 (ø 90 e 115 mm) reeks optische multiturn absolute encoders, met parallelle of SSI-elektronica. Deze serie is ontworpen voor toepassingen die een uitstekende nauwkeurigheid vereisen, zelfs bij uitgebreide lineaire verplaatsingen, evenals mechanische en elektronische functies die zorgen voor geweldige prestaties, ook in de moeilijkste omgevingen.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 115 mm |
| As diameter (max) | 11 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit ST / 14 bit MT |
| Uitgangsfrequencie | 25 kHz (par.) / 100 kHz … 1 MHz (SSI) |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | 0° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
EAMH 58 - 63 SSI
EAMH 58 - 63 A / B / C / D / E - Massieve as
Info
Massieve as EAMH 58 – 63 (ø 58-63 mm) reeks optische multiturn absolute encoders, met SSI-elektronica. Deze serie is ontworpen voor toepassingen die een uitstekende nauwkeurigheid vereisen, zelfs bij uitgebreide lineaire verplaatsingen, evenals mechanische en elektronische functies die zorgen voor geweldige prestaties, ook in de moeilijkste omgevingen.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 115 mm |
| As diameter (max) | 11 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit ST / 14 bit MT |
| Uitgangsfrequencie | 25 kHz (par.) / 100 kHz … 1 MHz (SSI) |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | 0° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
EAML 58 - 63 Analoog
EAML 58 - 63 A / B / C / D / E
Info
Massieve as EAML 58 – 63 (ø 58-63 mm) reeks optische multiturn absolute encoders, met analoge lineaire spanning (0 ÷ 5 V / 0 ÷ 10 V) of stroom (0 ÷ 20 mA / 4 ÷ 20 mA). Deze serie is ontworpen voor toepassingen die een uitstekende nauwkeurigheid vereisen, zelfs bij uitgebreide lineaire verplaatsingen, evenals mechanische en elektronische functies die zorgen voor geweldige prestaties, ook in de moeilijkste omgevingen.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 16 bit |
| Uitgangsfrequencie | -20° … +85°C (-4 … +185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 67 |
| Lineariteit | ± 250 arc-sec |
EAML 58 - 63 Analoog - holle as
EAML 58 - 63 F / G
Info
Blinde holle as EAML 58 – 63 (ø 58-63 mm) reeks optische multiturn absolute encoders, met analoge lineaire spanning (0 ÷ 5 V / 0 ÷ 10 V) of stroom (0 ÷ 20 mA / 4 ÷ 20 mA) . Deze serie is ontworpen voor toepassingen die een uitstekende nauwkeurigheid vereisen, zelfs bij uitgebreide lineaire verplaatsingen, evenals mechanische en elektronische functies die zorgen voor geweldige prestaties, ook in de moeilijkste omgevingen.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63 mm |
| As diameter (max) | 15 mm |
| Resolutie (max) | 16 bit |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +85°C (-4 … +185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 67 |
| Lineariteit | ± 250 arc-sec |
EAML 90-115 Analoog
EAML 90 - 115 A
Info
Massieve as EAML 90 – 115 (ø 90-115 mm) reeks optische multiturn absolute encoders, met analoge lineaire spanning (0 ÷ 5 V / 0 ÷ 10 V) of stroom (0 ÷ 20 mA / 4 ÷ 20 mA) . Deze serie is ontworpen voor toepassingen die een uitstekende nauwkeurigheid vereisen, zelfs bij uitgebreide lineaire verplaatsingen, evenals mechanische en elektronische functies die zorgen voor geweldige prestaties, ook in de moeilijkste omgevingen.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 115 mm |
| As diameter (max) | 11 mm |
| Resolutie (max) | 16 bit |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +85°C (-4 … +185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 67 |
| Lineariteit | ± 250 arc-sec |
EAM 58 - 63 Profibus
EAM 58 B / C - 63 A / D / E
Info
De massieve as multiturn EAM 58 – 63 encoderserie voldoet aan de PROFIBUS® DP-norm (zoals beschreven in de Europese norm EN 50170 Vol. 2) en voldoet met name aan de vereisten van “PROFIBUS-profiel voor encoders, bestelnr. 3.062” . De Profibus DP-interface behoudt dezelfde maximale resolutie (25 bit) en functies van de stand-alone versie, maar met de plus en flexibiliteit van het Profibus DP-netwerk.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit ST / 12 bit MT |
| Uitgangsfrequencie | 12 Mbaud |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +85°C (-4 … +185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
EAM 58 - 63 Profibus - Holle as
EAM 58 - 63 F / G
Info
De blinde holle as multiturn EAM 58 – 63 encoderserie voldoet aan de PROFIBUS® DP-norm (zoals beschreven in de Europese norm EN 50170 Vol. 2) en voldoet met name aan de vereisten van “PROFIBUS-profiel voor encoders, bestelnr. . 3.062 “. De Profibus DP-interface behoudt dezelfde maximale resolutie (25 bit) en functies van de stand-alone versie, maar met de plus en flexibiliteit van het Profibus DP-netwerk.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63 mm |
| As diameter (max) | 15 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit ST / 12 bit MT |
| Uitgangsfrequencie | 12 Mbaud |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | 0° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 54 |
EAM 90 - 115 Profibus
EAM 90 - 115 A Profibus
Info
De massieve-as multiturn EAM 90 – 115-encoderserie voldoet aan de PROFIBUS® DP-norm (zoals beschreven in de Europese norm EN 50170 Vol. 2) en voldoet met name aan de vereisten van “PROFIBUS-profiel voor encoders, bestelnr. 3.062” . De Profibus DP-interface behoudt dezelfde maximale resolutie (25 bit) en functies van de stand-alone versie, maar met de plus en flexibiliteit van het Profibus DP-netwerk.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 115 mm |
| As diameter (max) | 11 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit ST / 12 bit MT |
| Uitgangsfrequencie | 12 Mbaud |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | 0° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
AAM 58 Profinet
AAM 58 B/C Profinet
Info
De massieve-as multiturn AAM 58-encoderserie voldoet aan de PROFINET®-norm en voldoet met name aan de vereisten van het certificaat “PROFINET IO RT Klasse 1 / Conformiteit Klasse B”. De Profinet-interface behoudt dezelfde maximale resolutie (25 bit) en functies van de stand-alone versie, maar met de plus en flexibiliteit van het Profinet-netwerk.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 64 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit ST / 12 bit MT |
| Uitgangsfrequencie | 100 Mbit/s |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -40° … +80°C |
| Beschermingsklasse | IP 65 |
AAM 58 Profinet - holle as
AAM 58 F Profinet
Info
De blinde holle-as multiturn AAM 58-encoderserie voldoet aan de PROFINET®-norm en voldoet met name aan de vereisten van het certificaat “PROFINET IO RT Klasse 1 / Conformiteit Klasse B”. De Profinet-interface behoudt dezelfde maximale resolutie (25 bit) en functies van de zelfstandige versie, maar met de plus en flexibiliteit van het Profinet-netwerk.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 64 mm |
| As diameter (max) | 15 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit ST / 12 bit MT |
| Uitgangsfrequencie | 100 Mbit/s |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -40° … +80°C |
| Beschermingsklasse | IP 65 |
EAMX 80
EAMX 80 A / D
Info
Vuurvaste EAMX 80 (ø 80 mm) multiturn absolute encoder, gecertificeerd voor potentieel explosieve en gevaarlijke gebieden (ATEX). Resolutie tot 16.384 ppr (14 bit), tot 28 V DC ingangsspanning met elektronische SSI-uitgang.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 80 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit ST / 14 bit MT |
| Uitgangsfrequencie | 100 kHz … 1 MHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | 0° … +50° |
| Beschermingsklasse | IP 65 |
AAM 58 EtherCAT
AAM 58 B / C R EtherCAT
Info
De massieve as AAM 58 R encoder serie voldoet aan de ETHERCAT standaard en voldoet in het bijzonder aan de eisen van CoE (Canopen over EtherCAT DS-301+DS-406). De EtherCAT-interface behoudt dezelfde maximale resolutie (25-bits) en functies van de stand-alone versie, maar met de plus en flexibiliteit van het EtherCAT-netwerk.
Kenmerken
Externe diameter (max) 64 mm As diameter (max) 10 mm Resolutie (max) 13 bit ST / 12 bit MT Uitgangsfrequencie 100 Mbit/s Bedrijfstemperatuur (° C) -40° … +80°C Beschermingsklasse IP 65
AAM 58 EtherCAT Holle as
AAM 58 B / C R EtherCAT holle as
Info
De blinde holle as multiturn AAM 58 R-encoderserie voldoet aan de ETHERCAT-norm en voldoet in het bijzonder aan de eisen van CoE (Canopen over EtherCAT DS-301 + DS-406). De EtherCAT-interface behoudt dezelfde maximale resolutie (25 bit) en functies van de stand-alone versie, maar met het voordeel en de flexibiliteit van het EtherCAT-netwerk.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 64 mm |
| As diameter (max) | 12 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit ST / 12 bit MT |
| Uitgangsfrequencie | 100 Mbit/s |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -40° … +80°C |
| Beschermingsklasse | IP 65 |