Optische Singleturn Encoders
Absolute Optische Singleturn Encoders
Absolute Optische Singleturn Encoders
EA 58 - 63 Massieve as
EA 58-63 A / B / C / D / E - Parallel / SSI
Info
EA 58 – EA 63 Massieve as (ø 58-63 mm) reeks optische singleturn absolute encoders, met parallelle of SSI-elektronica. Deze serie heeft kabelconnectoruitgang en beschermingsklasse tot IP 66; Grijze en binaire code-uitvoer met verschillende elektronica is beschikbaar voor een breed gebruik in alle industriële sectoren.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit |
| Uitgangsfrequentie (max) | 25 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | 0° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
EA 58 - 63 Holle as
EA 58-63 A / B / C / D / E - Parallel / SSI
Info
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit |
| Uitgangsfrequentie (max) | 25 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | 0° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
EA 90 - 115 Massieve as
EA 90-115 A/B/C/D/E - Parallel / SSI
Info
EA 90 – 115 Massieve as (ø 90-115 mm) reeks optische singleturn absolute encoders, met parallelle of SSI-elektronica. Deze serie heeft kabelconnectoruitgang en beschermingsklasse tot IP 66; Grijze en binaire code-uitvoer met verschillende elektronica is beschikbaar voor een breed gebruik in alle industriële sectoren.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 115 mm |
| As diameter (max) | 11 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit |
| Uitgangsfrequentie (max) | 25 kHz (par.) / 100 kHz … 1 MHz (SSI) |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | 0° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
EAL 58 - 63 Massieve As
EAL 58-63 A / B / C / D / E - Analoog
Info
EAL 58 – 63 Analoog Massieve as (ø 58-63 mm) reeks optische singleturn absolute encoders, met analoge lineaire spanning (0 ÷ 5 V / 0 ÷ 10 V) of stroom (0 ÷ 20 mA / 4 ÷ 20 mA). Deze serie is ontworpen voor toepassingen die een uitstekende nauwkeurigheid vereisen, zelfs bij uitgebreide lineaire verplaatsingen, evenals mechanische en elektronische functies die zorgen voor geweldige prestaties, ook in de moeilijkste omgevingen.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 16 bit |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +85°C (-4 … +185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 67 |
| Lineariteit | ± 250 arc-sec |
EAL 58 - 63 Holle As
EAL 58-63 F / G Analoog
Info
EAL 58 – 63 Analoog Holle as (ø 58-63 mm) reeks optische singleturn absolute encoders, met analoge lineaire spanning (0 ÷ 5 V / 0 ÷ 10 V) of stroom (0 ÷ 20 mA / 4 ÷ 20 mA) . Deze serie is ontworpen voor toepassingen die een uitstekende nauwkeurigheid vereisen, zelfs bij uitgebreide lineaire verplaatsingen, evenals mechanische en elektronische functies die zorgen voor geweldige prestaties, ook in de moeilijkste omgevingen. voor een breed gebruik in alle industriële sectoren.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63 mm |
| As diameter (max) | 15 mm |
| Resolutie (max) | 16 bit |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +85°C (-4 … +185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 67 |
| Lineariteit | ± 250 arc-sec |
AL 90 - 115 Massieve as
EAL 90-115 A - Analoog
Info
EA 90 – 115 Massieve as (ø 90-115 mm) reeks optische singleturn absolute encoders, met parallelle of SSI-elektronica. Deze serie heeft kabelconnectoruitgang en beschermingsklasse tot IP 66; Grijze en binaire code-uitvoer met verschillende elektronica is beschikbaar voor een breed gebruik in alle industriële sectoren.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 115 mm |
| As diameter (max) | 11 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit |
| Uitgangsfrequentie (max) | 25 kHz (par.) / 100 kHz … 1 MHz (SSI) |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | 0° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
EA 58 - 63 Profibus Massieve as
EA 58 B / C - 63 A / D / E
Info
De massieve as singleturn EA 58 – 63 Profibus encoderserie voldoet aan de PROFIBUS® DP-norm (zoals beschreven in de Europese norm EN 50170 Vol. 2) en voldoet met name aan de vereisten van “PROFIBUS-profiel voor encoders, bestelnr. 3.062” . De Profibus DP-interface behoudt dezelfde maximale resolutie (8.192 ppr) en functies van de stand-alone versie, maar met de plus en flexibiliteit van het Profibus DP-netwerk.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit |
| Uitgangsfrequentie | 12 Mbaud |
| Operating temperature (°C) | 0° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
EA 58 - 63 profibus holle as
EA 58 B / C - 63 A / D / E
Info
De blinde holle as singleturn EA 58 – EA 63 Profibus encoderserie voldoet aan de PROFIBUS® DP-norm (zoals beschreven in de Europese norm EN 50170 Vol. 2) en voldoet met name aan de eisen van “PROFIBUS-profiel voor encoders, bestelnr. . 3.062 “. De Profibus DP-interface behoudt dezelfde maximale resolutie (8.192 ppr) en functies van de stand-alone versie, maar met de plus en flexibiliteit van het Profibus DP-netwerk.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63 mm |
| As diameter (max) | 15 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit |
| Uitgangsfrequentie | 12 Mbaud |
| Operating temperature (°C) | 0° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
EA 90 - 115 Profibus Massieve as
EA 90-115 A
Info
EA 90 – 115 Profibus-serie encoders voldoen aan de PROFIBUS® DP-norm (zoals beschreven in de Europese norm EN 50170 deel 2) en voldoet met name aan de vereisten van “PROFIBUS-profiel voor encoders, bestelnr. 3.062” . De Profibus DP-interface behoudt dezelfde maximale resolutie (8.192 ppr) en functies van de stand-alone versie, maar met de plus en flexibiliteit van het Profibus DP-netwerk.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 115 mm |
| As diameter (max) | 11 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit |
| Uitgangsfrequentie | 12 Mbaud |
| Operating temperature (°C) | 0° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
EAX 80
EAX 80 A / D
Info
De vuurvaste EAX 80 (ø 80 mm) singleturn absolute encoder, gecertificeerd voor potentieel explosieve en gevaarlijke gebieden (ATEX). Resolutie tot 8.192 ppr (13 bit), tot 28 V DC ingangsspanning met elektronische SSI-uitgang
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 80 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 13 bit |
| Uitgangsfrequentie | 100 kHz … 1 MHz |
| Operating temperature (°C) | 0° … +50° |
| Beschermingsklasse | IP 65 |