EH 17 - EH 30
EH 17 - EH 30 M kit encoder
Info
Geminiaturiseerde EH 17 – EH 30 M encoderserie, geleverd als kit, voor integratie in kleine AC / DC-motoren, stappenmotoren of voor toepassingen waarbij kleinere afmetingen vereist zijn. Geen slijtage door het ontbreken van lagers en eenvoudige montage.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 30 mm |
| As diameter (max) | 6.35 mm |
| Resolutie (max) | 1.024 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 105 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 54 |
EH 17 - EH 30 MH
EH 17 - EH 30 MH kit encoder
Info
Dit nieuwe model vertegenwoordigt een uitbreiding van de EH 17 – EH 30-serie; het is een geminiaturiseerde incrementele kit-encoder, ideaal voor de integratie op kleine AC / DC-motoren, stappenmotoren en voor toepassingen die kleinere afmetingen vereisen. De serie is verbeterd met een aanzienlijke toename van de resolutie (5.000 ppr), temperatuurbereik (-20 ° … + 85 ° C) en rotatiesnelheid (10.000 rpm), met behoud van de kenmerken van eenvoudige montage en geen slijtage.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 30 mm |
| As diameter (max) | 6.35 mm |
| Resolutie (max) | 5.000 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 1 MHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +85° |
| Beschermingsklasse | IP 54 |
EF 36
EF 36 K
Info
Geminiaturiseerde EF 36 K (ø 36 mm) encoderserie met geïntegreerde “Hall-effect” fasen, aanbevolen in feedbackcontrolesystemen op AC-servomotoren. Deze serie onderscheidt zich door de uitwisselbaarheid met maat 15 Resolver, waardoor een eenvoudige en kostenbesparende montage mogelijk is.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 36 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 2.048 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 150 KHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -10° … +85° |
| Beschermingsklasse | IP 40 |
EM - ER 38
EM - ER 38 F / G
Info
Geminiaturiseerde EM 38 – ER 38-encoderserie (ø 39,5 mm), met uitstekende resolutie, geschikt voor algemene industriële toepassingen.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 39,5 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 14.400 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 500 KHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -25° … +85° |
| Beschermingsklasse | IP 65 |
EL 48
EL 48 C / P
Info
EL 48 (ø 48 mm) serie incrementele encoders. Dankzij de kleine afmetingen en de eenvoudige mechanische montage is deze serie geschikt voor feedbacksystemen op servomotoren.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 48 mm |
| As diameter (max) | 8 mm |
| Resolutie (max) | 2.048 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 150 KHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +85° |
| Beschermingsklasse | IP 40 |
EF 49
EF 49 C / P
Info
De EF49-serie encoders (ø 49 mm) wordt aanbevolen in feedbackcontrolesystemen op AC-servomotoren. Ze omvatten een traditionele incrementele encoder en commutatiesignalen (fasen met Hall-effect).
Karakteristieken
- Eenvoudige mechanische montage
- Kleine afmetingen
- Breed scala aan resoluties beschikbaar
- Weerstand op hoge temperatuur
- 6-kanaals encoder met optische generatie van “Hall-effect fasen” (commutatiesignalen)
- Signaaloverdracht via bit-parallelle bus
EL 49
EL 49 C / P
Info
De EL49-encoder-serie (ø 49 mm) wordt aanbevolen in feedbackcontrolesystemen op AC-servomotoren.
Kenmerken
Externe diameter (max) 49 mm As diameter (max) 12,7 mm Resolutie (max) 2.048 ppr Uitgangsfrequentie (max) 150 KHz Bedrijfstemperatuur (° C) -10° … +100° Beschermingsklasse IP 40
Karakteristieken
- 3-kanaals encoder (A / B / Z) tot 2048 ppr
- Voeding tot +24 V DC met verschillende elektrische interfaces beschikbaar
- Tot 150 kHz uitgangsfrequentie
- Kabeluitgang, connector beschikbaar op kabeluiteinde
- Doorgaande holle asdiameter tot 12,7 mm (1/2 ”)
- Uitwisselbaar met resolver maat 19
EH 50
EH 50 FA / FP
Info
EH 50 (ø 50 mm) encoderserie, met sterk geïntegreerde optische ASIC, geschikt voor kleine motoren vanwege de kleinere afmetingen. Deze lijn heeft een breed bereik van bedrijfstemperatuur en hoge rotatiesnelheid; voeding met omgekeerde polariteitsbescherming, elektronische uitgang met actieve kortsluitbeveiliging
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 50 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 1.024 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 105 KHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -40° … +100° |
| Beschermingsklasse | IP 65 |
EH 53
EH 53 A / B
Info
EH 53 (ø 53 mm) high-speed encoderserie om direct op motoren te monteren. Onze geïntegreerde elastische koppeling maakt radiale en axiale spelingcompensatie mogelijk. Verschillende flenzen en uitgangstypes beschikbaar, tot 24 V DC voeding.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 53 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 1.024 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 100 KHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -10° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP54 |
EL - ER 53
EL - ER 53 A / B
Info
EL 53 – Serie ER 53 (ø 53 mm) met hoge resolutie, direct op motoren te monteren. Onze geïntegreerde elastische koppeling maakt radiale en axiale speling compensatie mogelijk. Verschillende flenzen en uitgangstypes beschikbaar, tot 24 V DC voeding.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 53 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 10.000 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 300 KHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -10° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 64 |
EL - ER 58
EL - ER 58 F / G
Info
EL – ER 58 (ø 58 mm) encoder-serie met holle as voor industriële toepassingen met hoge mechanische weerstand en hoge resolutie (tot 24.000 ppr met nulsignaal).
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 58 mm |
| As diameter (max) | 15 mm |
| Resolutie (max) | 24.000 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 300 KHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +70° |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
EL - ER 63
EL - ER 63 F / G
Info
EL – ER 63 (ø 63,5 mm) blinde holle-as encoderserie voor industriële toepassingen met hoge mechanische weerstand en hoge resolutie (tot 24.000 ppr met nul signaal) vereisten.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63,5 mm |
| As diameter (max) | 15 mm |
| Resolutie (max) | 24.000 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 500 KHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +70° |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
Item #3
EL 63
EL 63 FB / GB / PB / PBF / PC / PCF
Info
EL 63 (ø 63,5 mm) encoder-serie met holle as voor industriële toepassingen met hoge mechanische weerstandseisen. Verschillende uitgangstypes beschikbaar tot 28 V DC voeding, kabel of connector aan kabeluiteinde.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63,5 mm |
| As diameter (max) | 15 mm |
| Resolutie (max) | 2.500 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 300 KHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -10° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 54 |
EL - ER 72
EL - ER 72 A / B
Info
EL 72 – ER 72 (ø 72 mm) standaard encoderserie voor industriële omgevingen met hoge mechanische weerstandseisen. Deze encoders zijn ontworpen om hoge radiale en axiale asbelastingen te weerstaan en kunnen worden gemonteerd door middel van flenzen of servo bevestigingsmiddelen. Specifiek ontworpen voor directe montage op motoren of snelheidsmeterdynamo’s. Onze geïntegreerde elastische koppeling maakt radiale en axiale speling compensatie mogelijk.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 72 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 24.000 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 300 KHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -10° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 66 |
EH 80
EH 80 C / K / P / PG
Info
EH 80 (ø 80 mm) encoderserie gebruikt voor feedbacksystemen op AC-servomotor, dankzij zijn kleine formaat en brede resolutiebereik.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 80 mm |
| As diameter (max) | 15 mm |
| Resolutie (max) | 2.048 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 105 KHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +85° (-4° … +185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 54 |
EH - EL 88
EH - EL 88 P
Info
EH 88 – EL 88 (ø 88 mm) door encoder-serie met holle as, ontworpen voor middelgrote asynchrone motoren. Robuuste monteur, eenvoudige montage; meerdere uitgangen met voeding tot 28 V DC beschikbaar.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 88 mm |
| As diameter (max) | 30 mm |
| Resolutie (max) | 2.500 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 105 KHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -10° … +70° |
| Beschermingsklasse | IP 65 |
EH 88
EH 88 PE / PET
Info
Kostenbesparende EH 88 (ø 88 mm) encoderserie voor asynchrone motoren. Vanwege het stevige frame is deze lijn geschikt voor liften en toneelmachines. Doorgaande holle as verkrijgbaar tot ø 40 mm.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 88 mm |
| As diameter (max) | 40 mm |
| Resolutie (max) | 2.500 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 100 KHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -30° … +85° |
| Beschermingsklasse | IP 54 |
EL 120
EL 120 P
Info
EL 120 (ø 120 mm) serie incrementele encoders met doorgaande holle as ontworpen voor motorassen met een brede boringdiameter (tot 60 mm). Robuuste mechanica met eenvoudige en veilige bevestiging.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 120 mm |
| As diameter (max) | 60 mm |
| Resolutie (max) | 2.048 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 105 KHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | 0° … +60° |
| Beschermingsklasse | IP 54 |