EMI 22
EMI 22 A
Info
EMI 22 (ø 22 mm) geminiaturiseerde magnetische incrementele encoderserie, bestand tegen een breed temperatuurbereik en hoge bedrijfssnelheid. Geschikt voor verschillende toepassingsgebieden zoals elektromotoren, scheepvaart, ijzer- en staalindustrie, textielmachines, hout-, papier-, glas-, marmerbewerkingsmachines en, meer in het algemeen, automatiserings- en procesbesturingsvelden.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 22 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 2.048 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 205 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -40° … +125° |
| Beschermingsklasse | -IP 67 |
EMI 38
EMI 38 F / G
Info
Dankzij de magnetische technologie is de EMI 38 (ø 38 mm) -serie geschikt voor zware omgevingstoepassingen zoals machines voor het bewerken van marmer en glas, wassystemen en in het algemeen voor industriële automatisering. Voor zijn kleine formaat wordt EMI 38 aanbevolen waar een minimale hoeveelheid ruimte vereist is.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 38 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 2.048 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 205 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -25° … +100° |
| Beschermingsklasse | -IP 66 |
EMI 30
EMI 30 M - kit encoder
Info
- De geminiaturiseerde encoders EMI 30 M (ø 53 mm) voor integratie op kleine AC / DC-motoren, stappenmotoren of voor toepassingen met beperkte afmetingen. Dankzij de contactloze magnetische technologie heeft deze encoder geen slijtage (afwezigheid van lagers) en is hij bestand tegen een breed temperatuurbereik en hoge bedrijfssnelheid.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 53 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 90 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 15 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +100° |
| Beschermingsklasse | -IP 54 |
EMI 40
EMI 40 A
Info
Dankzij de magnetische technologie is de EMI 40 (ø 42 mm) -serie geschikt voor zware toepassingen zoals marmer- en glasbewerkingsmachines, wassystemen en in het algemeen voor industriële automatisering. Voor zijn kleine formaat wordt EMI 40 aanbevolen waar een minimale hoeveelheid ruimte vereist is.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 42 mm |
| As diameter (max) | 6 mm |
| Resolutie (max) | 2.048 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 205 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -25° … +100° |
| Beschermingsklasse | -IP 66 |
EMI 55
EMI 55 A / AY
Info
De EMI 55 (ø 55 mm) magnetische incrementele encoderserie, vanwege zijn verhoogde IP-afdichting en zijn hoge werksnelheid, is geschikt voor verschillende toepassingsgebieden, zoals elektromotoren, scheepvaart, ijzer- en staalindustrie, textielmachines, hout, papier, machines voor het bewerken van glas, marmer en, meer algemeen, automatiserings- en procesbesturingsvelden. Modellen met geanodiseerde flenzen zijn beschikbaar.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 55 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 2.048 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 205 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -25° … +85° |
| Beschermingsklasse | -IP 67 |
EMI 63
EMI 63 A / D
Info
Dankzij de magnetische technologie is de EMI 63 (ø 63 mm) -serie geschikt voor zware toepassingen zoals marmer- en glasbewerkingsmachines, wassystemen, metaalbewerkingsmachines en alle toepassingen waarbij hoge temperatuurbestendigheid vereist is. Bovendien wordt deze lijn, vanwege het wijdverbreide bevestigingssysteem, veel gebruikt op het gebied van fabrieksautomatisering.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63,5 mm |
| As diameter (max) | 10 mm |
| Resolutie (max) | 2.048 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 205 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -25° … +100° |
| Beschermingsklasse | -IP 66 |
ETMR
ETMR
Info
ETMR is een reeks contactloze magnetische encoders met een holle as tot 35 mm. Het compacte formaat (slechts 11 mm axiale dikte), hoge IP-klasse en weerstand tegen trillingen en verhoogde rotatiesnelheid (8.000 rpm) maken dit product een uitstekende oplossing voor zware toepassingen.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 48 mm |
| As diameter (max) | 28 mm |
| Resolutie (max) | 4.096 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 350 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +85° |
| Beschermingsklasse | -IP 67 |