EL – ER 30
EL - ER 30 E / H
Info
De EL – ER 30 encoders serie bestaat uit geminiaturiseerde encoders (ø 30 mm), ideaal wanneer een minimale grootte en uitstekende prestaties vereist zijn.
Verschillende flenzen en uitgangstypes beschikbaar tot 28 Vdc ingangsspanning.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 30 mm |
| As diameter (max) | 6 mm |
| Resolutie (max) | 2.048 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 220 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20°… +70 ° |
| Beschermingsklasse | -IP 54 |
EH 38
EH 38 A / B / D
Info
Geminiaturiseerde EH 38 (ø 38 mm) incrementele encoder-serie voor algemene toepassingen.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 38mm |
| As diameter (max) | 6mm |
| Resolutie (max) | 1.024 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 100 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20°… +70 ° |
| Beschermingsklasse | -IP 54 |
EL - ER 40
EL - ER 40 A / B / C / H / I / N / X
Info
Massieve roterende incrementele EL 40 – ER 40 (ø 42 mm) encoderserie voor algemene toepassing. Uitstekende resolutie en geminiaturiseerde encoders met hoge werksnelheid.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 42mm |
| As diameter (max) | 8mm |
| Resolutie (max) | 14.400 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 100 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -25° … +85° |
| Beschermingsklasse | -IP 66 |
EL - ER 58
EL - ER 58 B / C / H / T
Info
Massieve roterende incrementele EL 58 – ER 58 (ø 58 mm) encoder-serie, voor industriële toepassingen met hoge mechanische weerstandseisen. Deze encoders zijn ontworpen om een hoge radiale en axiale asbelasting te ondersteunen en kunnen worden gemonteerd door middel van flenzen of servo-bevestigingsmiddelen.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 58mm |
| As diameter (max) | 12mm |
| Resolutie (max) | 24.000 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 300 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +70° |
| Beschermingsklasse | -IP 66 |
EL - ER 63
EL - ER 63 A / D / E
Info
EL 63 – Serie ER 63 (ø 63 mm) encoder voor industriële toepassingen met hoge mechanische weerstandseisen. Deze encoders zijn ontworpen om hoge radiale en axiale asbelasting te ondersteunen en kunnen worden gemonteerd door middel van flenzen of servo-bevestigingsmiddelen.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63mm |
| As diameter (max) | 10mm |
| Resolutie (max) | 24.000 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 300 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +70° |
| Beschermingsklasse | -IP 66 |
EX 80
EX 80 A / D
Info
Vuurvaste EX 80 (ø 80 mm) serie incrementele encoders voor toepassingen in explosieve en gevaarlijke gebieden (ATEX-gecertificeerd)
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 63mm |
| As diameter (max) | 10mm |
| Resolutie (max) | 24.000 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 300 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +70° |
| Beschermingsklasse | -IP 66 |
EH 90
EH 90 A
Info
Incrementele EH 90-encoderserie (ø 90 mm) ontworpen voor kritieke omgevingen met hoge mechanische weerstandseisen. Het EH 90-model kan worden gemonteerd door middel van flenzen of servo-bevestigingsmiddelen.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 90mm |
| As diameter (max) | 10mm |
| Resolutie (max) | 2.048 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 100 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -10° … +60° |
| Beschermingsklasse | -IP 66 |
EH 115
EH 115 A / R
Info
Incrementale EH 115-encoderserie (ø 115 mm) ontworpen voor kritische omgevingen met hoge mechanische weerstandseisen. Het EH 115-model heeft een toerenteller die compatibel is met de toerenteller REO-444.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 115mm |
| As diameter (max) | 11mm |
| Resolutie (max) | 2.048 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 100 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -10° … +60° |
| Beschermingsklasse | -IP 54 |
EL - ER 90
EL - ER 90 A
Info
Incrementele EL 90 – ER 90 encoderserie (ø 90 mm) ontworpen voor kritieke omgevingen met hoge mechanische weerstandseisen. Het model EL – ER 90 kan worden gemonteerd door middel van flenzen of servo-bevestigingsmiddelen.
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 90mm |
| As diameter (max) | 10mm |
| Resolutie (max) | 10.000 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 300 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +70° |
| Beschermingsklasse | -IP 66 |
EL - ER 115
EL - ER 115 A
Info
Incrementele EL 115 – ER 115 encoderserie (ø 115 mm) ontworpen voor kritische omgevingen met hoge mechanische weerstandseisen. Het EL – ER 115-model heeft een toerenteller die compatibel is met het type REO-444
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 115mm |
| As diameter (max) | 11mm |
| Resolutie (max) | 10.000 ppr |
| Uitgangsfrequentie (max) | 300 kHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -20° … +70° |
| Beschermingsklasse | -IP 54 |