PRODUCTEN
EMSPA
EMSPA
Info
EMSPA absolute lineaire magnetostrictieve transducer met analoge interface. Dankzij het ontbreken van elektrisch contact op de behuizing is er geen sprake van slijtage en slijtage tijdens de levensduur. Magnetostrictieve technologie garandeert geweldige prestaties van snelheid en precisie. Hoge betrouwbaarheid en eenvoudige installatie, zelfs voor toepassingen met mechanische spanningen, schokken of hoge vervuiling, zijn verzekerd door het compacte formaat en de robuuste behuizing.
Kenmerken
| Slaglengte | 50 … 1500 mm |
| Verplaatsingssnelheid (max) | 10 m/s |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -30° … +70° |
| Beschermingsklasse | IP 67 |
| Linearity | 0,1% |
| Sample tijd | 1,5 ms |
Titel
Ondertitel
Info
Info Encoder
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 33 mm |
| As diameter (max) | M3 / M4 |
| Resolutie (max) | 18 bit ST / 32 bit MT |
| Uitgangsfrequencie | 10 MHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -40° … +115° |
| Lineariteit | ± 0,087° / ± 0,35° |