PRODUCTEN
EPLA
EPLA
Info
EPLA is een absolute lineaire potentiometer die grote betrouwbaarheid garandeert, zelfs in zware toepassingen met zware trillingen en schokken. EPLA is een geweldige oplossing in de meeste machines voor materiaalverwerking, zoals injectiepersen voor plastic, rubber, enzovoort.
Kenmerken
| Slaglengte | 50 … 900 mm |
| Resolutie (max) | 0,04 mm |
| Verplaatsingssnelheid (max) | 5 m/s |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -30° … +100° |
| Beschermingsklasse | IP 60 (IP 65 op aanvraag) |
| Linearity | 0,05% |
Titel
Ondertitel
Info
Info Encoder
Kenmerken
| Externe diameter (max) | 33 mm |
| As diameter (max) | M3 / M4 |
| Resolutie (max) | 18 bit ST / 32 bit MT |
| Uitgangsfrequencie | 10 MHz |
| Bedrijfstemperatuur (° C) | -40° … +115° |
| Lineariteit | ± 0,087° / ± 0,35° |