Plug & Drive PD2-CB
BLDC-motor met geïntegreerde controller en encoder
Slimme BLDC-motor met geïntegreerde controller en encoder. Bij uitstek geschikt voor zeer dynamische toepassingen met ruimtebeperkingen, zoals in laboratoriumautomatisering. Ruimtebesparend alles-in-één servosysteem dat de installatie vereenvoudigt. Flensmaat: 42 mm.
Kenmerken
- Gecontroleerd door veldbus, klok & richting of analoge / digitale ingangen
- Eenvoudig te parametreren via CANopen of USB
- Eenvoudig programmeren met de Plug & Drive Studio
- Gesloten lus met singleturn absolute encoder
- Lange levensduur
PD2-CB42C048040-E-01
| NEMA | 17 |
| GROOTTE | 42 mm |
| LENGTE “A” | 123.4 mm |
| INTERFACE | USB, IO (Klokrichting; analoog) |
| KOPPEL | 25 Ncm |
| NOMINALE STROOM (RMS) | 12 VDC – 48 VDC |
PD2-CB42C048040-E-08
| NEMA | 17 |
| GROOTTE | 42 mm |
| LENGTE “A” | 123.4 mm |
| INTERFACE | CANopen |
| KOPPEL | 25 Ncm |
| NOMINALE STROOM (RMS) | 12 VDC – 48 VDC |
PD2-CB42M024040-E-01
| NEMA | 17 |
| GROOTTE | 42 mm |
| LENGTE “A” | 83.4 mm |
| INTERFACE | USB, IO (klokrichting; analoog) |
| KOPPEL | 12.5 Ncm |
| NOMINALE STROOM (RMS) | 12 VDC – 24 VDC |
PD2-CB42M024040-E-08
| NEMA | 17 |
| GROOTTE | 42 mm |
| LENGTE “A” | 83.4 mm |
| INTERFACE | CANopen |
| KOPPEL | 12.5 Ncm |
| NOMINALE STROOM (RMS) | 12 VDC – 24 VDC |