Plug & Drive PD4-C
Stappenmotor met geïntegreerde controller/encoder
Slimme stappenmotor met geïntegreerde controller en encoder. Ruimtebesparend alles-in-één servosysteem dat de installatie vereenvoudigt. Flensmaten: 56 en 60 mm.
Kenmerken
- Gecontroleerd door veldbus, klok & richting of analoge / digitale ingangen
- Eenvoudig te parametreren via CANopen of USB
- Eenvoudig programmeren met de Plug & Drive Studio
- Gesloten lus met singleturn absolute encoder
- Hoge precisie en lichtlopend
PD4-C5918X4204-E-01
| NEMA | 23 |
| GROOTTE | 56 mm |
| LENGTE “A” | 65 mm |
| INTERFACE | USB, IO (Klokrichting; analoog) |
| KOPPEL | 53.7 Ncm |
| NOMINALE STROOM (RMS) | 12 VDC – 48 VDC |
PD4-C5918X4204-E-08
| NEMA | 23 |
| GROOTTE | 56 mm |
| LENGTE “A” | 65 mm |
| INTERFACE | CANopen |
| KOPPEL | 53.7 Ncm |
| NOMINALE STROOM (RMS) | 12 VDC – 48 VDC |
PD4-C5918M4204-E-01
| NEMA | 23 |
| GROOTTE | 56 mm |
| LENGTE “A” | 79 mm |
| INTERFACE | USB, IO (klokrichting; analoog) |
| KOPPEL | 110 Ncm |
| NOMINALE STROOM (RMS) | 12 VDC – 48 VDC |
PD4-C5918M4204-E-08
| NEMA | 23 |
| GROOTTE | 56 mm |
| LENGTE “A” | 79 mm |
| INTERFACE | CANopen |
| KOPPEL | 110 Ncm |
| NOMINALE STROOM (RMS) | 12 VDC – 48 VDC |
PD4-C5918L4204-E-01
| NEMA | 23 |
| GROOTTE | 56 mm |
| LENGTE “A” | 100 mm |
| INTERFACE | USB, IO (klokrichting; analoog) |
| KOPPEL | 189 Ncm |
| NOMINALE STROOM (RMS) | 12 VDC – 48 VDC |